Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Menu
Porsche Merkezi Bul
Porsche Uzatılmış Garanti Hizmeti

Porsche Uzatılmış Garanti Hizmeti

Porsche Garanti Uzatma, yeni otomobil garantisine ek olarak 12 veya 24 aylık bir süre için satın alınabilir. Porsche’nizin tüm parçalarını kapsar ve yeni otomobillere verdiğimiz garanti ile aynı seviyededir. Sözleşme süresi boyunca kilometre sınırı olmadan garanti kapsamındaki tüm konular için ilave ücret ödemeniz gerekmez. Porsche Garanti Uzatma, dünyadaki tüm Porsche Merkezleri'nde geçerlidir. Otomobil özel olarak veya herhangi bir Porsche Merkezi'ne satılırsa garanti hakları tamamen devredilebilir.

Porsche Kullanılmış Araçlar ve garanti süresi dolmuş sıfır satın alınan Porsche modelleri Porsche Uzatılmış Garanti hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmet ile aracınız yetkili servis güvencesi altında Porsche tarafından sunulan yüksek kalite standartlarından faydalanabilir.

Sadece 111 Nokta kontrolünden geçmiş bir Porsche otomobil Porsche Uzatılmış Garanti hizmetini alabilir.

Porsche’nizin sürüş keyfine ve performansına ek olarak Porsche Uzatılmış Garanti programı ile beklenmedik durumlara karşı sizi rahatlatan, optimum hizmet sağlayan Porsche Assistance ve mobilite hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

PorscheGaranti Uzatma ile şunları garanti ediyoruz:

  • Dünya çapında geçerlilik
  • Her Porsche Merkezi'nde kullanılabilirlik
  • İsteğe bağlı 12 veya 24 ay garanti uzatma imkânı
  • Parçalar ve işçilik dahil olmak üzere tüm parça onarım işlemleri
  • İlave ücret yok
  • Kilometre sınırı yok
  • 15 yaşına kadar olan Porsche otomobilleri için geçerlidir
  • Sadece Porsche Orijinal Parçaları kullanılır
  • Otomobil özel olarak veya herhangi bir Porsche Merkezi'ne satılırsa garanti hakları tamamen devredilebilir

Faydaları

Porsche Uzatılmış Garanti istek doğrultusunda, dünyadaki herhangi bir Porsche servisinden 12 aylık veya 24 aylık alınabilir. Satın almış olacağınız bu garanti sizlere geniş kapsamlı Porsche hizmetlerine ücretsiz erişebilmenize olanak sağlar.

Garanti hizmetlerimizle bağlantılı olarak, Porsche Assistance ile mobilite garantisi de temin edilmektedir. Nerede olursanız olun, 7 gün 24 saat Porsche Assistance hizmeti kapsamında, birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.

Özgünlük

Her araç 111 Nokta kontrolünden geçirilir ve gereken noktalar Porsche’nin yüksek standartları doğrultusunda tamir edilir. Kontrolleri başarıyla geçen araçlar çok özel bir donanıma sahip olur; Porsche Approved Sertifikası.

Sertifikası.

Uzatılmış Garanti’nin diğer faydaları ise, kilometre sınırının olmaması ve arıza durumunda işçilik ve yedek parça maliyetlerinin müşterilerimizden ücret almaksızın tarafımızdan karşılanmasıdır.

Uygunluk

Porsche’nize 2 yıllık bir garanti satın alabilmeniz için garanti başlangıç tarihinden itibaren 13 yıldan küçük, 1 yıllık garanti satın alabilmeniz için ise 14 yıldan küçük ve 200.000 km’den az mesafe kat etmiş olması gerekmektedir. Böylece Porsche’nize 15 yaşına kadar garanti alabilirsiniz.