Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Menu
Porsche Merkezi Bul
Porsche - Macan Modelleri

Macan Modelleri

Konsept
Trendleri takip etmeden ne yapacağımıza kendimiz karar veriyoruz. Biz, kendi maceramızı kendimiz yazmayı tercih ediyoruz. Sportifliği, tasarımı ve pratikliği bir arada sunan kompakt bir SUV’nın hikayesi: Macan.
Porsche - Macan Modelleri
Porsche - Macan Modelleri
Porsche - Macan Modelleri
Dizayn
Bizim için estetik yüzeysel değil, her zaman kişiliğimizin bir ifadesidir.

360°

Keşfet
Keşfet
Macan S
260 kW/354 PS
Güç (kW)/Güç (hp)
5,3 s
0-100 km/h hızlanma
5,1 s
Sport Chrono Paket ile 0-100 km/h hızlanma
Porsche - Macan S Porsche - Macan S Porsche - Macan S

Teknik Özellikleri

Macan S - Teknik Özellikleri
Uzunluk: 4.696 mm Yükseklik: 1.624 mm
  Manuel PDK
Güç (kW) - 260 kW
Güç (hp) - 354 PS
d/dk maksimum güç - 5.400 - 6.400 r/min
0-100 km/h hızlanma - 5,3 s
Sport Chrono Paket ile 0-100 km/h hızlanma - 5,1 s
Maksimum hız - 254 km/h
Model Karşılaştırma

Özellikler

Dış tasarım
Dış tasarım
Dinamik görünüşü ile Macan modelinin bir spor otomobil olduğu ortada. Yeniden tasarlanmış arka kısmı, son derece güçlü görünüyor. Kendi imzasının altını çizen yeni karakteristik arka ışık şeridi, Porsche logosunu vurguluyor. Yeni dört noktalı fren lambaları, hem işlevsel hem de görsel olarak arka kısmı zenginleştiriyor.
Arka tekerleklerin üzerindeki geniş omuzlar, 911 modelini andırıyor. Yeni Macan modelinin yolu sıkıca kavrayan doğasının bir göstergesi daha.
Yan kısmı da tipik olarak Porsche. Bu açıdan, atılmaya hazır bir yırtıcı gibi her kasın gerildiği görülebilir. Tavan hattı, bir coupé modelinde olduğu gibi arkaya doğru alçalarak yüksek aerodinamik özelliklere sahip bir spor otomobilin karakterini yaratıyor. Mühendislerimiz, buna Porsche flyline adını veriyor.
İç tasarım
İç tasarım
Art arda yeni deneyimler arıyorsunuz. Tabii ki daima genel bir bakışa sahip olmak istiyorsunuz. Sportif ön koltuklar, tipik Macan hissini aktarıyor: Yoldan yüksekte oturuyor olabilirsiniz, ama hala ona yakından bağlısınız.
Bir spor otomobil üreticisi olarak, otomobil ile sürücünün tek bir varlık oluşturması gerektiğini anlıyoruz. Macan modelinde sadece oturmazsınız; mimarisi sayesinde, ona tamamen entegre olursunuz.
Kumandaların üç boyutlu yerleşimi, iç mekana bir kokpit karakterini kazandırıyor. Standart çok fonksiyonlu direksiyon ile PDK (Porsche Doppelkupplung) vites kolu ve aynı zamanda temel araç fonksiyonları arasındaki mesafe, spor otomobillerin karakteristik özelliği olan eğimli orta konsol sayesinde son derece kısa. Kontak kilidi, her Porsche’de olduğu gibi solda.
Özellikle gurur duyduğumuz bir özellik: Porsche Communication Management (PCM) sisteminin yeni 10,9” dokunmatik ekranı. Yeni tasarım, tam HD çözünürlüğe ve kişiselleştirilebilir bir başlangıç ekranına sahip. Yeni sezgisel menü, temel fonksiyonlara daha hızlı erişim sağlıyor.
Performans ve sürüş hakimiyeti
Performans ve sürüş hakimiyeti
Artık bu mobiliteden ibaret değil. Sadece A’dan B’ye gitmek için sürüş yapmıyoruz. Yol boyunca keşfedilecek ve yaşanacak birçok şey var. Her saniyede hayatımızın dinamik olduğunu hissetmek istiyoruz. Yolda. Ve spor otomobilimizde.
Daima mutlak performansa odaklanarak. Özgün bir spor otomobilden beklediğimiz gibi.
Ama bir Porsche, güçten çok daha fazlasına sahiptir. Örneğin, aktif dört tekerlekten çekiş sistemi Porsche Traction Management (PTM) gibi: çekiş gücü, üstün direksiyon hakimiyeti mükemmel yol tutuşu, geleneksel Porsche mühendisliğinin açık birer kanıtı.
Peki ya konfor? Bol miktarda ve tabii ki tüm sportif özelliklerle birlikte. Opsiyonel havalı süspansiyon, her zemin koşulunda tutarlı bir araç yüksekliğini garanti ediyor. Porsche Active Suspension Management (PASM) aktif ve kesintisiz bir şekilde sönümleme kuvvetlerini kontrol eder. Dört tekerleğin her biri için. Sonuç? Tüm koltuklarda daha yüksek konfor ve sportiflik.
Konfor
Konfor
Bir spor otomobil kullanmak, bize göre tüm duyularımızı harekete geçiren yoğun bir deneyimdir. Ama endorfin sadece performans ve adrenalinden kaynaklanmıyor. Yeni Macan modelinin iç mekanı, içeri girdiğiniz anda mutlu olmanızı sağlayacak.
Örneğin, opsiyonel olarak sunulan yüksek kaliteli deri iç mekan sayesinde. Veya opsiyonel GT spor direksiyonun yanında, özgün spor otomobil hissini güçlendiren eğimli orta konsol.
Kulaklarınızı da bir ziyafet bekliyor: Opsiyonel spor egzoz sistemi, tipik Porsche sesini daha da güçlü bir şekilde duyuruyor. Tam yerinde bir ses deneyimi: Macan modellerinde opsiyonel olarak BOSE® Surround Ses Sistemi ve Burmester® High-End Surround Ses Sistemi sunuluyor.
Bu deneyim sırasında özgürce nefes alabilmeniz için, üç bölgeli otomatik klima kontrolü standart olarak mevcut. Sağlığınızı artırmak için daha iyi bir hava kalitesi sunan iyonizer, yeni bir opsiyonel özellik.
Porsche Connect
Porsche Connect
Hayat çok değişken ve heyecan dolu. Sürekli hareket halindeyiz. Ve etrafımızda neler olup bittiğini bilmek istiyoruz. Tam HD çözünürlüğe sahip yeni 10,9” dokunmatik ekran, bir sonraki maceranız için artık daha çok arayüze sahip. Kişiselleştirilebilir başlangıç ekranının kullanımı sezgisel.
Standart çevrimiçi navigasyon sistemi, yeni maceranıza daha çabuk ulaşmanızı sağlıyor. Connect Plus, gerçek zamanlı trafik bilgileri ve çevrimiçi harita güncellemeleri ile size destek oluyor. Porsche Connect uygulaması, seçtiğiniz hedefi Macan modelinize gönderirken, aynı zamanda boş park yerleri aramanıza da olanak sağlar.
Yolculuğunuz için başka neye ihtiyacınız var? Tabii ki kendi fon müziğiniz: Porsche Connect uygulamasının müzik akışı fonksiyonu ile.
Asla taviz vermeyiz.
Her zaman kendi kararlarımızı veririz.
1.503 l
Arka bagaj bölmesi (koltuklar yatırıldığında)

Renkler & Jantlar

Broşürleri İndir

Macan ile ilgili tüm detaylar için broşürü indirebilirsiniz.

Bir Porsche Merkezi Bul

İletişim Bilgileri