Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Menu
Porsche Merkezi Bul
Porsche Onaylı Kullanılmış Araç

Porsche Onaylı Kullanılmış Araç

Zamanla anılar birikiyor ve bize ilham veren, değerlerini ispatlayan şeyler el üstünde tutuluyor. Bir Porsche otomobil de farklı değil. Porsche üretiminde temel hedef; saf bir sürüş keyfi, kusursuz kalite ve mutlak mühendisliktir. Porsche Onaylı Kullanılmış Araç konsepti, bu hayali tam da kurulduğu gibi yaşatıyor.

Porsche Onaylı Kullanılmış Araç, satın aldığınız kullanılmış otomobili, orijinaline mümkün olduğunca yakın hale geri getirildiği anlamına gelir. Kullanılmış Porsche aracınızda yalnızca orijinal Porsche parçaları kullanılır ve her araç, konularında uzman, eğitimli Porsche teknisyenleri tarafından titizlikle hazırlanır. Bu alanda sağladığımız yüksek standartlarımızdan o kadar eminiz ki, bu hizmete bir ad veriyoruz: Porsche Onaylı Kullanılmış Araç.

Porsche Onaylı Kullanılmış Araç hizmetinin faydaları:

  • En az 12 ay Porsche Garantisi ve Porsche Assistance hizmet paketi sunulur.
  • Otomobil 111 maddeden oluşan kontrol listemize uygun olarak denetlenir.
  • Otomobil Porsche hazırlık standartlarını karşılar.
  • Sadece Porsche Orijinal Parçaları kullanılır.
  • Tüm işlemleri Porsche tarafından eğitilmiş teknisyenler gerçekleştirir.

Teknisyenlerimizden gurur duyuyoruz; hiç kimse, bir Porsche'yi onlar kadar iyi tanıyamaz. Mekanik yapı ve kaporta için katı standartlar, her Porsche Onaylı Kullanılmış Araç tarafından karşılanmak zorundadır. Bu, satıştan önce titizlikle gerçekleştirilen hazırlık sürecinin bir parçasıdır. Yeni Porsche Onaylı Kullanılmış aracınızın, Porsche adına yakışan ve bizden beklediğiniz standartları karşılayan bir servis ve hazırlık aşamasından geçtiğinden emin olabilirsiniz.

Her Porsche Onaylı Kullanılmış Aracı, 111 noktalı mekanik incelemeye tabi tutarak, mutlak mekanik bütünlüğü garanti ediyoruz. ABS'den lastiklere, sileceklerden emniyet kemerlerine, teknisyenlerimizin detaylara gösterdiği dikkat, otomobilde incelenmeyen nokta kalmamasını sağlıyor. Herhangi bir parçanın değiştirilmesi gerektiğinde, tabii ki yalnızca %100 Orijinal Porsche parçaları kullanacağız.

Gerekirse, servis işlemlerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirecek ve hatta elektriksel fonksiyonları en son detayına kadar kontrol edeceğiz. Porsche'den beklediğiniz gibi, bununla kalmayacağız; aracınız ayrıca titizlikle temizlenecek ve son bir kontrolden geçirilecek. Bunlar, her Porsche'nin Porsche Onaylı Kullanılmış Araç olabilmesi için gerekli minimum standartlar. Her otomobil, orijinal haline geri getirilirken diğerlerinden ayrı olarak işlem görür. Otomobillerimizin kalitesine duyduğumuz güvenin bir kanıtı olarak, her bir sertifikalı kullanılmış otomobil en az 12 ay Porsche Garantisine ve Porsche Assistance hizmet paketine sahiptir. Bu garanti paketi, Porsche’nizin tüm parçalarını kapsar ve yeni araçlara verdiğimiz garanti ile aynı seviyede güvence sunar.